IHA Wieselburg – Amy  získala CACA, CACIB a BOB a získala tak poslední ocenění potřebné k titulu šampion Rakouska.

12. května 2018 jsme se, po dlouhé době výstavního odpočinku, vydali s Amy do Rakouska na na mezinárodní výstavu IHA Wieselburg.

Chtěli jsme na výstavě získat poslední vítězství potřebné k získání titulu Champion of Austria.

Začátek cesty provázely takové spousty technických a organizačních problémů, až jsme si říkali, jestli nakonec nemáme celou výpravu zrušit, protože nám pro tentokrát štěstěna nepřeje.

Po komplikované mnohahodinové cestě, provázené množstvím dopravních komplikací jsme konečně dojeli do městečka Ybbs an den Donau, kde jsme byli ubytovaní a od té chvíle se k nám začalo štěstí zase obracet zpět. Užili jsme si krásné odpoledne a večer procházkou v tomto malebném historickém městě, pěkně jsme se vyspali a v sobotu ráno jsme vyjeli dobře naladěni a za pouhých 10 minut jsme byli na výstavišti ve Wieselburgu. Na výstavišti všechno probíhalo podle plánu, nikde se netvořily fronty (přestože k našemu mírnému překvapení byl u vstupu všem psům kontrolován čip a jeho soulad s očkovacím průkazem), prostředí je moc hezké a všichni organizátoři i vystavovatelé byli milí a přátelští.

Pan rozhodčí Dr. Peter Miegl byl velice pečlivý, ale bohužel nehovoří anglicky (a my německy), takže dorozumění bylo poněkud komplikované. Nicméně Amy se mu velice líbila a získání posledního potřebného CACA nám udělalo velkou radost. Získání titulu CACIB a BOB potom bylo ještě příjemnější zakončení výstavního dne.

Po výstavě jsme najeli přímo na dálnici A1 a tentokrát bez jakýchkoli komplikací jsme dorazili domů.

Fotky přímo z výstavy nemáme (protože jsme foťák zapomněli v autě na parkovišti), ale podle Amy je stejně nejlépe doma na zahradě.

Amy IHA Wieselburg

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.